Poprzedni temat «» Następny temat
kredyt dla spółki z niskim %
Autor Wiadomość
AB 

Wysłany:    kredyt dla spółki z niskim %

Za niedługo otwieram korporację oraz szukam kogoś, kto zaproponuje mi niskoprocentowy kredyt dla korporacji. Spełniam wszystkie wymogi, mam zdolność kredytową, niemniej jednak nie mam ochoty spłacać dużych odsetek oraz sporych cen przygotowania.

albuquerque 

Wysłany:    

W drzwiach własnego auta otrzymałem ulotkę, dotyczącą kredyt dla firm bez zaświadczeń zus i us. Sądzicie że to bezpieczna propozycja, z której należy skorzystać? Sądzę, że nie znajdę równie dobrej propozycji na rynku.

Aglo_pdg 

Wysłany:    

Przeglądam globalną sieć internet od paru godzin oraz nie mogę znaleźć żadnego kredytu dla nowoczesnych korporacji, która nie posiada niezmiernie restrykcyjnych wymagań. Może jesteście w stanie mi jakoś pomóc, abym otrzymał kredyt na minimum 10 000 zł na 2 lata?

TombRaider77

Wysłany:    

Odebrałem ostatnio połączenie od pełnomocnika jakiejś firmy, oferującej mi pożyczki dla nowych firm . Skąd oni dowiedzieli się, że parę dni temu rozpocząłem prowadzić własną działalność? Oferta kredytu wydała mi się kusząca, niemniej jednak dziwne jest to, że tak śpiesznie mnie znaleźli. Jak?

e-szop

Wysłany:    

Jakie dokumenty musi posiadać posiadacz firmy, by bank przyznał mu pożyczkę? W ostatnim czasie w nasze ręce trafił artykuł, w którym ze starannością opisano kredyt dla firm bez zaświadczeń zus i us . Wydaje mi się to ciekawą propozycją, niemniej jednak czy realnie bezpieczną oraz tak kolorową, jak w tym artykule.

Odpowiedz do tematu